Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Novinky
28.11.2016: Abeceda zádrhelů

tentokrát zachování energie


02.10.2016: Jeskynka 2016
Letos 28.prosince v restauraci Na schůdkách

25.11.2015: Nejbližší akce

10.12.2014: Mnichov2014
Pár fotek z letošní burzy

24.09.2014: Cvičení 24 forem
Ve Stříbrné Skalici změna začátků v úterý na 19 hodin.
Rubriky
Vyhledávání
Redakce doporučuje:
Podporujeme aktivity České mountainbikové asociace ČeMBA - Česká mountainbiková asociace
Statistika
Informace o aktivitách

Vitejte v Jeskyňce

Proč se náš web jmenuje Jeskyňka? Koho to zajímá, dveře jsou otevřeny, stačí vstoupit.Když jsem v roce 1992 začal v Brně s kamením, vyvstala nutnost mít prostor na zpracování nalezeného a uložení kamenů do prodeje. A protože jsem skřítek, ona úložná místnost se nemohla ani jmenovat jinak než Jeskyňka. Docela by se dalo řící, že si žila svým vlastním životem. Přesouvala si patogenní zóny z místa postele do stěn, objevovaly se v ní kameny, které jsem nikdy předtím neviděl a nebo se z ní některé kameny najednou přemístily do okolí.

Přišel čas stěhování. Jeskyňka v Brně sice zůstala, ale začala sloužit k jiným účelům. Já jsem potřeboval nové místo pro kameny. A to se našlo. S ním se tak nějak automaticky stěhoval i název. Zdá se, že se znovu vytváří i jisté fluidum místa. Opět se začínají kameny objevovat v okolí. Nepostrádá jistou zajímavost, že je to v obci, která má v názvu stříbro a skálu.

Samozřejmě nabízíme s Martinou i jiné, méně hmatatelné, ale za to pociťovatelné aktivity. Ale Bolek - skřítek - a kamení, jdou tak nějak spolu.

A proto Vítejte v jeskyňce. Gloria Jeans Глория Джинс


| Autor: Bolek Studzinski | Vydáno dne 02. 02. 2007 | 3106 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článekTento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server